برايت آرزو مي‌کنم.

به هر سويي که مي‌نگرم تو هستي و تو

تو هستي و تمام تو و او و ديگري

غم تو از درد جانم، بيشتر سينه‌ام را مي‌شکافد و قلبم را به دار مي‌کشد!

برايت از صميم جانم از آن برآورنده نياز و دعا از آن يکتاي بي‌نياز دارا ،آرزو مي‌کنم

آرزو مي‌کنم که سر معصوميت و کودکي‌ات را بر روي پاي مادري دلسوز بگذاري و در آغوش پدري مهربان به خواب روي!

برايت آرزو مي‌کنم سرت را روي بالشتي نرم بگذاري و پاهايت را روي فرش خانه‌ات دراز کني!

آرزو مي‌کنم زير گرماي جان‌کاه خورشيد، تو در خنکاي مهر خانواده‌ات بنشيني و کودکي‌ات را در کوچه‌هاي بازي و خنده، بزرگ شوي!

برايت آرزو مي‌کنم دست مهر بر سرت فرود آيد و صداي آرام مهرباني را به گوش بشنوي! تنت در سايه سلامت باشد و جانت رها از هر ستمي!

آرزو مي‌کنم بتواني آرزوهايت را روي هر ديواري بنويسي و نقاشي‌اش را رنگارنگ بکشي و تصويرش را در روشناي بزرگي‌ات، نمايان سازي!

برايت آرزو مي‌کنم بهترين کارها را پيشه کني، آن گونه که دوست داري و ساعاتي را در فراغ و آسايش کنار عزيزانت به شادي، به سلامت و به آرزو و دعا، سپري سازي!

آرزو مي‌کنم، رنج و درد رهايت کنند و سلامتي تو را در بغل گيرد و تو شادي را فرياد کني!

آرزو مي‌کنم بهترين پدر و مادر را داشته‌باشي و دوست‌داشتني‌ترين فرزند را در آغوش گيري و روياهاي زيباي ناتمامت را به عزيزترين پاره وجودت بسپاري!

تو، شايسته‌ي بهترين‌ها هستي! تو را نبايد غبار خيابان‌ّها و دود دم رنج‌ها، سياه کند!

برايت آرزو مي‌کنم بتواني آرزو را زمزمه کني!

برايت آرزو مي‌کنم که بهترين لحظه‌ها را به زيباترين شکل ستاره‌بارانش، حس کني و لمس نمايي!

آرزو مي‌کنم دستانت به سوي خورشيد بلند شود و از آسمان شب، تمام ستاره‌هايش را بچيني!

آرزو مي‌کنم چشمانت به مهتاب، در خواب شود و با روياهاي سپيدت، بيدار!

تو از جنس خورشيدي، به رنگ آبي‌ دريا، به نزديکي، هوا و به ملايمي، نسيم! تو را هيچ غباري نبايد دور زند و هيچ سياهي نبايد محاصره نمايد!

برايت چراغي از روشني، پيغامبري از نور و شچاعتي از دريا آرزو مي‌کنم!

دلم مي‌خواهد جيب‌هايت به اندازه قناعت و خرسندي، لبريز باشد تا هيچ فقر و نداري تو را آزرده نسازد!

برايت هفت آسمان و هزاران زمين، خدا آرزو مي‌کنم تا از هر دري که خسته شدي، در افقي نزديک‌تر از زمين و آسمان، خدا را ببيني و سرشار شوي! خدا را ببيني و آزاد شوي!

برايت آرزو مي‌کنم نان خالي‌ات را با چنان هوسي بخوري که در خيال هيچ مرغ و گوشت برياني، اشک نريزي!

آرزو مي‌کنم پاهايت آن قدر محکم و استوار باشد که تمام فراز و نشيب‌ها، تمام کوه و دشت‌ّها، تمام دره‌ها و سنگ‌ها را به تگ بپيمايي و چين بر ابرو نياوري!

برايت آرزو مي‌کنم در ميان تمام تنهايي‌هات، دلت جمع خدا باشد و سرت پر از همهمه آرزوهايي که دست به دامن تو، فرياد مي‌زنند!

برايت آرزو مي‌کنم که در ميان اين همه سياهي و غبار، تو روشنايي را بيابي و از کنار غبارها به سلامت به نور آويزان گردي!

برايت آرزو مي‌کنم که دوستت بدارند و در کنج دلهاي آبي رودخانه‌ها بنشيني! از تو هر مردابي به دور! بر تو هر بيابان شني، نابود!

آرزو مي‌کنم که بداني، آرزوها پاياني ندارند و تو مي‌تواني همه را در قلبت، جاي دهي و به دست آري! کافي است آنها را روي ديوار قلبت بنويسي، تمام آن‌ها از آن تو خواهند‌بود!

ما خواهيم رفت و اين دنيا با تمام آرزوهايش خواهدماند. هر چه را که مي‌خواهي، به دور از ستم و ناجوانمردي، به دور از حرص و طمع، به دور از سياهي و گناه، بردار و با خود ببر! آن‌ها را درون سينه‌ات ضبط کن و ببر!

شب آن گرسنه و شب آن سير هر دو مي‌گذرد. آن يکي در غقلت و اين يکي در آرزو!

برايت آرزو مي‌کنم که آرزوي ديگران را آرزو کني! قلبت براي صداي کودک همسايه بلرزد و پايت براي برآوردن نياز ديگري، قدم بردارد. دستانت به التماس دستي،‌ دراز شود و با خنده ديگري، شاد شوي!

تو برتر از آني که فقط خود باشي

برايت آرزوي ديگران را آرزومندم  

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : آرزو ,مي‌کنم ,برايت ,تمام ,سياهي ,نبايد ,آرزو مي‌کنم ,برايت آرزو ,آرزوي ديگران ,مي‌کنم بتواني ,مي‌کنم بهترين ,آرزو مي‌کنم بهترين ,آرزو مي‌کنم بتواني
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اشتیاق در کسب و کار Jaime imking Tina Looking for the lost promised time Gayle دستگاه تصفیه آب hhdc دانلود آهنگ های حدید